601 661 615

„U Olesia” Piotr Oleszko
tel. 601 661 615
uolesia@uolesia.pl

Oferujemy Państwu szeroki zakres prac. Usługi jakie świadczy nasza firma to przede wszystkim:

Sieci komputerowe

Na bezawaryjną i szybką sieć komputerową składają się trzy elementy: poprawny projekt, solidne wykonanie i sprawna administracja.
Na sieci informatyczne wykonane przez naszą firmę składają się wszystkie trzy elementy. Prawidłowe rozpoznanie potrzeb klienta to podstawa sukcesu. Niedoszacowanie potrzeb wiąże się z późniejszymi problemami w użytkowaniu sieci, przeszacowanie łączy się z poniesieniem niepotrzebnych kosztów. Wykonujemy sieci komputerowe przewodowe oraz bezprzewodowe Wi-Fi.
W zależności od warunków, sieci przewodowe wykonujemy w oparciu o skrętki nieekranowane UTP oraz ekranowane FTP, STP, SFTP i FFTP. Nie zawsze jednak istnieją warunki do ułożenia instalacji kablowej. W takim przypadku z pomocą przychodzi technologia Wi-Fi. Jednakże ze względu na bezpieczeństwo i sprawność sieci nie polecamy rozwiązań opartych wyłącznie na sieci bezprzewodowej. Transmisja bezprzewodowa sprawdza się idealnie przy połączeniach z Internetem bądź też zapewnieniem dostępu do wydzielonych danych firmy. Podstawowa struktura sieci powinna być oparta o transmisję przewodową.
Prawidłowe okablowanie to jednak dopiero początek pracy. Po nim przychodzi kolej na sprzęt. W naszych rozwiązaniach preferujemy serwery firm Intel, Fujitsu-Siemens oraz HP. To sprawdzone, wydajne i niezawodne urządzenia. Infrastruktura sieci to również routery, switche, access pointy jak również odpowiedzialne za bezpieczeństwo sieci firewalle. W przypadku tych ostatnich stawiamy na sprawdzone i niezawodne rozwiązania firmy Netasq. Po wykonaniu zapewniamy naszym klientom pełne wdrożenie i obsługę informatyczną.

Komputery, serwis

Potrzebujecie Państwo zmodernizować istniejące komputery? Planujecie rozbudowę infrastruktury informatycznej o kolejne stanowiska komputerowe bądź wydajne drukarki?
Nasza firma służy Państwu pomocą. Dobierzemy w zależności od potrzeb wydajne, niezawodne i tanie rozwiązanie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną pomoc w doborze parametrów oraz szybkie dostawy i pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy sprzęt renomowanych producentów jak: Intel, Fujitsu-Siemens, HP, Dell, OKI, Seagate, Sony i wielu innych.
Zapewniamy dostawę sprzętu do klienta i w razie potrzeby jego instalację.

Naszym klientom oferujemy pełną obsługę serwisową tak w ramach sprzętu komputerowego jak i oprogramowania.
Zapewniamy krótki czas reakcji i fachową pomoc. Zajmujemy się bieżącą konserwacją i modernizacją sprzętu. Dbamy o ciągłą i bezpieczną archiwizację danych i utrzymaniem komputerów wolnych od wirusów i robaków internetowych.
Służymy pomocą w przypadku problemów z oprogramowaniem systemowym oraz magazynowo-księgowym. Prowadzimy doradztwo oraz szkolenia w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania. Odzyskujemy utracone oraz trwale kasujemy istniejące dane. Prowadzimy usługi w zakresie recyclingu zużytego sprzętu komputerowego.

Ochrona antywirusowa

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy G DATA, lidera na rynku rozwiązań antywirusowych.

 

G DATA ANTIVIRUS to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Oprogramowanie niemieckiego producenta zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G DATA żadne cyfrowe niebezpieczeństwo nie będzie już groźne! Kompleksowa ochrona przed exploitami to nowa propozycja ekspertów bezpieczeństwa w tej wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych. G DATA to kompleksowa ochrona Twojego komputera dostępna przez cały rok z polskojęzyczną pomocą techniczną.

 

G DATA INTERNET SECURITY to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. G Data czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. Nasze oprogramowanie zapewnia najlepszą ochronę przed wirusami i trojanami oraz chroni Cię przed atakami hakerów wykorzystując potężną zaporę sieciową. Utrzymuje z dala wszelkie niebezpieczeństwa z internetu, bez względu na to czy piszesz maila, korzystasz z bankowości czy jedynie surfujesz. Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych.

 

G DATA TOTAL PROTECTION to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony! G DATA TOTAL PROTECTION chroni Cię nie tylko przed wirusami, trojanami czy hakerskimi atakami, ale dzięki dodatkowym modułom jak Sejf zabezpiecza także Twoje najcenniejsze dane. Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych. G DATA to kompleksowa ochrona Twojego komputera dostępna przez cały rok z polskojęzyczną pomocą techniczną.

 

CERTYFIKATY:

 

 

 

 

Bezpieczeństwo w sieci

UTM Netasq (Unified Threat Management) to urządzenie integrujące w jednej obudowie wszystkie elementy niezbędne do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa na styku sieci lokalnej i Internetu.
Rozwiązanie firmy Netasq zabezpiecza sieć wewnętrzną przed wirusami, spamem oraz dostępem osób niepowołanych (włamaniem do sieci). UTM to również kontrola nad ruchem wychodzącym z naszej sieci do Internetu. Pozwala ograniczyć bądź zablokować możliwość korzystania z określonych witryn lub usług (np. Gadu-Gadu, Skype, Allegro, witryny pornograficzne, społecznościowe, itp.) lub też zezwolić na ruch do określonej, konkretnej strony internetowej (np. witryna firmy).
UTM Netasq to seria urządzeń przeznaczonych do sieci składających się z kilku, jak i z tysięcy komputerów.
Niski koszt i wyjątkowo wysoka przepustowość oraz sprawność czynią to urządzenie idealnym rozwiązaniem służącym szeroko pojętemu bezpieczeństwu sieci. Oferujemy możliwość bezpłatnego przetestowania urządzenia w Państwa firmie.

Strony WWW

Nasza firma zajmuje się tworzeniem profesjonalnych witryn internetowych. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Strony przez nas wykonane zaopatrzone są w panel administracyjny umożliwiający zmienianie zawartości witryny przez klienta.
Własna witryna to również przypisane do niej konta mailowe w pełni konfigurowalne przez użytkownika.
W ramach usługi przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z zarejestrowaniem domeny i utrzymaniem witryny internetowej na bezawaryjnym serwerze. W usługę wpisane jest również pozycjonowanie strony.